Ev Tekstil ürünleri-Perde ve Perde Aksesuarları kategorisinde kalitesini, deneyimini ürün çeşitliliğini, özenli çalışmasını, üretim gücünü ve hızlı gönderimlerini online platformlara taşımak isteyen markamız için pazar ve rekabet çalışması yapıldı, hedef kitlelere ulaşım kanalları belirlendi. Satışları ve online ticaret hacmini artırmak için E-ticaret’e başlanarak yer almak istedikleri pazar yerlerine ilişkin mağaza başvuru ve kurulum süreçleri yönetildi. E-ticarette kolaylık sağlayan Entegrasyon sistemi kurguya dahil edildi ve kurulumları gerçekleştirildi. Marka için web tasarım hizmetleri gerçekleştirildi ve ürün gönderimleri için gerekli Seo çalışmaları tamamlanarak ürünlerin entegrasyon aracılığı ile ilgili pazar yerlerine web site adreslerini doğru gönderimi sağlandı. 

Sosyal medya kanalları üzerinden hedef kitle ve mevcut müşterileri ile bağ kurmak temelli içerik stratejileri geliştirildi. Profil satışa duyarlı bir hale getirildi ve planlı bir şekilde büyüme gerçekleştirildi. 

Tüm sürecin kapsamında olan Dijital Pazarlama yönetimine dijital reklam yönetim hizmeti dahil edilerek markanın kategorisinde otorite sahibi olması ve ücretli reklamlar ile yatırım getirisi/satış hacmi arttırılması için çalışmalar ve stratejiler geliştirildi. Böylelikle marka ve hedef kitlesi arasında bilinirlik, algı yönetimi ve bağ kurmak temelli çalışmalar gerçekleştirildi.

Müşteri:

Esdeh Perde

Web Sitesi:

www.esdehperdedeposu.com

Tarih:

2020

Hizmet:

E-Ticaret, Web Tasarım, Sosyal Medya, Dijital Pazarlama

Share on

Tags

Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/eupflyco/public_html/wp-content/themes/saasland/template-parts/portfolio/leftc-righti.php on line 62

Dijital dünyada yeni nesil çözüm ortağınız.

Son Blog Yazılarımız

Bizi Takip Edin