Dünyanın birçok yerinde hala sıcak hava kendiniz hissettirmeye yaz mevsimi yaşanmaya devam ediyor. Sessiz sedasız yaklaşmakta olan sonbahara ve Eylül ayına hazır mısınız? Eylül ayı tüm Avrupa’da festival sezonuna işaret etmektedir. Ekonomik açıdan zor bir dönem olsa da insanlar daha fazla alışveriş yapmak ve birlikte keyifli vakit geçirmeyi, bu yönü ile eğlenceli randevular ayarlamayı seviyor. Özel anlara değer veren kullanıcılar sevdiklerine özel hissettirmek ve mutlu anlar yakalamak için alışveriş yapmaya ve para harcamaya devam ediyor. Alışveriş potansiyeli olan kullanıcılarınız için Eylül ayına ürünlerinizi hazırlayın, mağazanızda anlamlı ürünlere, düşünceli hediyelere konu olabilecek ürünlere yer verin, kullanıcıların alışverişi tamamlaması için cazip teklifler sunun. 

 

 • Alışveriş yapanların ilk dalgasına ulaşmak için geleneksel bayram günlerinde kullanımı tercih edecekleri ev gereçleri ürünlerini ve minimalist hediye seçeneklerinizi stoklayın.
 • Farklı sunum gereçleri, şaraplıklar, duvar dekor ürünleri, kalabalık yemek masaları için alışveriş yapanlara cazip teklifler sunarak kalabalık ve keyifli davetleri yeniden benimsemeleri için ilham verin.
 • Sonbahara hazırlayacakları ev dekorları için farklı duvar tabloları ve küçük dekor objelerini hediye olarak tercih edilecek şekilde çerçeveleyip sunun.
 • Yılbaşı hazırlığını mağazanızda ve ürünlerinizde hissettirin, renk paletlerinizde kızıl pembe kırmızı ve yeşile yer vererek kullanıcıların algısını oluşturun. 
 • Keyifli hissetmelerine sebep olacak, küçük ama heyecan verici ürünlerinizi hem kendileri hem sevdikleri için tercih edebilecekleri formda hazırlamaya özen gösterin. 
 • Geri dönüştürülebilir ve sürdürülebilir malzemelerde oluşturduğunuz ya da oluşturabilecekleri el yapımı ürünlere yer verin.
 • Tek bir olayın ötesinde çekiciliği olan ürünlerin alışveriş önceliklerinden faydalanın. Vazolar, mumluklar ve vurgulu yastıklar gibi mevsimlere yayılan öğelere odaklanarak kullanıcıların algısında satın alma duygusuna odaklanın, ürün tasarımlarınızda farklı olmanın ve göz alıcı ihtişamın çekiciliğine yer verin.
 • Bohem ve vintage tarzın her sezon karşımıza çıktığını unutmayın ve ürünlerinizde minimalist farklı öğelere yer vermeye odaklanın.
 • Kişiselleştirmenin gücünden vazgeçmeyin, müşterilerinize ve sevdiklerine özel hissetme çabanıza değer katın, oluşturduğunuz tasarımlara dokunmalarına izin verin.
 • Kasım ve aralık ayı için çarpıcı renkler kullanmaya, özel tasarım mutfak gereçlerine etkileyici ev sahipliği için, farklı duvar dekor ürünlerine ya da yemek masası sunumlarına etkileyici görüntüler sunmak için, duygu yoğunluğu olan objeleri sevdiklerini hatırlatmak için yer verin ve ürünlerinizi hikayeleştirerek değer katın. 
 • Çiçeklerin, doğal yaşamın ve doğaya dönüşün yansımalarını kurutulmuş çiçekler, bitki dekorları ve iyi hissettiren kokularda kullanın. 

İlgili Yazılar

Dijital dünyada yeni nesil çözüm ortağınız.

Son Blog Yazılarımız

Bizi Takip Edin