2022’den devralınan güçlü ve eğlenceli hediyeler tatil sezonu boyunca Etsy’deki etkinliğini korumaya devam edecek. Tatil için her şeyi yapmaya göze alan kullanıcılar keyifli alışverişlere devam edecek. Önümüzdeki yıl için de felsefenin giyim kodu Y2K’dan ilham alan bir listeleme için  neon pembeler, derin lavantalar, ayçiçeği sarıları ve yanardöner tonlar dahil olmak üzere maksimalist bir renk paletine hitap eden öğeler sunmayı planlayabilirsiniz. 

Sevgililer Günü 

2023’un ilk çeyreğinde alışveriş artışına sebep olacak Sevgililer Günü için abartılı hediye tercihleri yerine kullanıcılar daha minimalist ve yaygara koparmayı tercih etmedikleri ürün araştırmaları gerçekleştiriyor. Ayrıştırılmış görüntülerden çok bütünsel parçaların tercihi ile karşılaşacağımız bu dönemde biraz daha basit ve tek odak noktası olan alışverişlere şahit olacağız. 

 

Anneler Günü 

Birleşik Krallık’ta 19 Mart’a ve ABD’de 14 Mayıs’a denk gelen bu yıl Anneler Günü, büyük ölçüde geleneksel hediyelere yeni yaklaşımlar bulmaya odaklanacak. Her zaman olduğu gibi önümüzdeki yıl da anneler günü için kişiselleştirilebilir ürünler ön plana çıkacak, özelleştirebilecekleri ürünler herhangi bir satın alma durumunu daha keyifli ve heyecanlı bir hale getirir. Kişiselleştirilmiş kolyeler, aile portresi, özel gece lambaları ve doğum çiçeği tılsımları ön plana çıkması beklenen hediye verenler için vazgeçilmez tercihler olarak karşımıza çıkıyor. 

Lüks tüketim ürünlerine giren doğal kokular duş ve spalarda keyif için tercih edilen organik malzemeler olarak karşımıza çıkacak. Limon mine çiçeği gibi taze ama davetkar kokular sakinleştirici hava katması sebebi ile terci sebebi olacak. 

Günlük yaşamda kullanabilecekleri eşyaları tercih eden kullanıcıların aramaları ise genellikle kolye, özel tasarım vazo ya da narin püsküllü sıcak battaniyeler tarafında oluyor. Alışılmadık tasarımları sahip vazolar, zarif – kişiselleştirilmiş kolyeler ve narin sıcak battaniye ve şallar ile listelerinize anneler günü dokunuşu yapabilirsiniz. 

Çoşkulu hediyeler tercih etmek isteyen, içindeki çocuğun büyümesine izin vermeyen kullanıcılar ise güçlü ve eğlenceli renkler, renkli desenler ve cesur şekiller, tuhaf anneler günü kartları ve kalem çalışmalarını tercih ediyor. 

Henüz vaktiniz varken listelemelerinizde güncelleme yapmak ve 2023 özel günlerinizi planlamak istiyorsanız bu bilgileri dikkate alabilir ve ürünlerinize uyarlayabilirsiniz. Trendleri takip ettiğimiz aramalardan elde ettiğimiz bilgiler ve daha fazlası için bizimle iletişime geçmeyi unutmayın. Satış hacminizin yükseldiği bir yıl diliyoruz. 

 

İlgili Yazılar

Dijital dünyada yeni nesil çözüm ortağınız.

Son Blog Yazılarımız

Bizi Takip Edin